مبشر صبح در عصر فوران غفلت

 

 

وقتی همه خواب بودیم

امام را ندیدم چون کودکی بیش نبودم . چون اویس که رسول را ندید . اما مگر دل، ایمان به سیمای رسولان حق می آورد؟ دل آدمی، ایمان به گفته ها و یافته ها و رفتار و منش رسول می آورد .

و من خمینی را ندیدم و چه باک؟ که ایمان به منش او، دیروز و امروز و فردا ندارد. ایرانی و غیر ایرانی ندارد. و نسل من، که خمینی را فقط در قاب تصویر دیده و صدایش را از پس سالها شنیده، به او ایمان دارد که این پیر، طریق رندی به این مردم آموخته بود .

و مگر عصر ما، عصر فوران غفلت و تجلی دنیاگرایی نیست؟ و مگر نباید مبشری و انذاردهنده ای بیاید تا به هوش آییم؟ و مگر خمینی، مبشر صبح نبود برای این روزگار سیاهی؟ و مگر مردم به او ایمان نیاوردند؟

او نیامده بود تا فقط در دوران حیاتش مردم را به راه بخواند . او راه را شناسانده بود و چه باک اگر نبود تا ثمرش را ببیند که او خود را موظف به انجام تکلیف میدانست نه دیدن نتیجه .

اما رسول که رفت ، راهش نمرد.این راه ره بری میخواهد کار بلد و خلفی  برای راهی پر هراس . و مگر خمینی ، بی خلف میشود؟ هرکه و هر زمان میخواهد باشد. چه آنکه خمینی نیز خود خلفی بود ازقافله فتواداران مبارز .

خلف خمینی، نشان داده است که بوی رسولان و مبشران را میدهد، و مردم نیز چون خمینی، حامی اش اند . او نیز چون خمینی پاک زیسته و به خدمتگذاری مردم نموده .
امروز، امر ، امر خلف خمینی است ، چون امر مبشر صبح این بود : پشتیبان ولایت باشید تا به مملکتتان آسیبی نرسد .

خلف رسول کسی است که راه رسول را بپیماید . مردم و خدا با خمینی نیز تعارف نداشتند و به قول روح خدا ، اگر من هم کوتاه بیایم ، مردم مرا رها کرده و راهشان را طی میکنند . و امروز و فردا هم به همان سیاق . مردم با پاکی و صداقت و تلاش برای خدمت پیمیان بسته اند وهرکه این منشش باشد محبوب مردم است و بس . 

اما بیت خمینی کبیر، حرمتی دارند بر همه اهل ایران، چه اینکه اگر این خانواده و حمایتهایشان نبود، خمینی آرام، هیچگاه  توانی برای غرش علیه تاریکی این عصر جاهلی را نداشت .

 

/ 6 نظر / 17 بازدید
نت ایران

همایش 22 خرداد تا 22 بهمن، 8 ماه نبرد سایبری تاریخ 11 اسفند ماه 88 تهران شهرک قدس ، خیابان ایران زمین ، جنب خیابان گلستان بازارچه قدیم جنب تالار سبز سالن همایش های آسمان توضیحات: در راستای پاسداشت هشت ماه نبرد سایبری و اتحاد و همگرایی در بین نیرو های مردمی مدافع انقلاب اسلامی در فضای سایبر این گروه تصمیم به برگزاری همایشی دارند ((((یادتون نره؟؟حتمابیاید))))

بندانگشتی

نرم نرمک میرسد اینک بهار خوش به حال روزگار!! ان شا الله سال برکت و فرج و گشایش باشد هم برای ما و هم برای صاحبمان!!

سلام

شما خوبی! سال نو مبارک این چه اسم بی مزهو جلفیه که دارید؟ اسم قحطه؟ من لابه لای وب گردی نوروز گفتم یه سری به شما بزرم ولی راستش از این اسم بیخود خوشم نیومد

شنگول

چشمه های بی غرور جوشش بی هدف زائیدن اب بی خبر بودن و رفتن ناکجا رفتن احساس طلوع همه اینجا متروک به افق میخندند دل زن میشکند وقت لب دادن خون فقر اسایش رنگین به قفس. که چرا زندان داست که چرا یک زن را به قفس زنجیر است که به جرم یک نام:هوسی بایین است رنگ مرداب چرا رنگ لجن زار بقاست و چرا رنگ خدا رنگ جوشیدن ماست؟ وچرا غوطه وریمروی سنگینی دین؟ ّ وخدا رو به بوسیدن ما عشق هوس عشق کشید

افسر جنگ نرم

سلام خسته نباشید دیگه مطلب نمی ذارید؟؟[ناراحت]