و پیامبر همچنان فدا می شود ...

باور کنیم ملک خدا را که سرمد است

باور کنیم سکه به نام محمد (ص) است

 

 

1) قرن هاست که عالم غرب ( عالم یهود و مسیونرهای مسیحی ) به اعتقادات میلیاردها مسلمان توهین می کنند و این برای کسی که اندک مطالعه ای درباره تحولات فکری جهان داشته باشد امری جدید نیست.

 

 

2)قوم یهود پیامبران پس از موسی (ع) را تکذیب می کرد و مورد تمسخر قرار می داد و از همین رو عیسی (ع) نیز مورد آزار این قوم قرار گرفت و مسیحیان که به نوعی خارج شدگان از عالم یهودیت بودند همیشه توسط این طایفه شکنجه شده و تحت تعقیب و ترور بودند.

 


 

3) جالب تر این است که همین مسیحیان در قبال پیامبر جدید و مسلمین به همان روشی عمل نمودند که قوم یهود در قبال خود آنها در پیش گرفته بود. واقعه تاریخی مباهله میان عالمان مسیحی و آخرین رسول الهی بر همین اساس رخ داد.

 


 

4) رسم ناپسندی است که همیشه ستم کشیدگان، تلخی ظلم و جفا را فراموش میکنند و خود روزگاری در زمره ظالمان عصر دیگری قرار می گیرند.

 


 

5) و نرید ان نمن علی اللذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ایمه و نجعلهم الوارثین

و خداوند چنین اراده می کند که بر ستم کشیدگان بر روی زمین ، منت گذاشته و آنان را از ظلم رهایی میبخشد و حکومت بر کره زمین را برایشان قرار میدهد.


 

 

6) داستانی است از صادق هدایت که به تمسخر آفرنش الهی پرداخته و شخصیت های آسمانی را به طنز و هجو گرفته است. همین قافله را بیا تا برسی به داستان تخیلی سلمان رشدی، تا برسی به همین کاریکاتوریست دانمارکی و فرانسوی، تا برسی به آن کشیش نمای احمق آمریکایی تا برسی به همین کارگردان فیلم تمام تخیلی « مظلومیت مسلمین » یا « مسلمین مقصر نیستند » که این روزها در دنیا گرد و خاک به پا کرده.

 


 

7) آنچه به لحاظ محتوایی درباره این فیلم میشود گفت آن است که کارگردان هر آنچه امروز در غرب به عنوان فجایع اخلاقی و انسانی، هر روز رخ می دهد و باعث سقوط انسانیت می شود را به پیامبر پاکی و مهربانی نسبت می دهد.

کافی است سری به موسسات آماری معتبر آمریکا و اتحادیه اروپا زده شود تا عمق فجایع اخلاقی و جنسی تمدن غرب نمایان شود. زن بارگی و برده داری جنسی در قرن بیستم و بیست و یکم، همجنس گرایی فلسفی و جنسی که به صورت یکی از حقوق اولیه انسان ها مطالبه می شود، سوء استفاده جنسی از کودکان و دختران باکره نوجوان که هر روز به عنوان کالای قاچاق جنسی از شرق اروپا به قاره متمدن اروپا و آمریکا وارد می شوند، روابط جنسی با سگ و گربه و اسب و حیوانات دیگر که در تصاویر و آمارهای منتشره در اتحادیه اروپا و سازمان یونسکو قابل مشاهده است و هزاران کثافت کاری اخلاقی جنسی دیگر که در تاریخ تمدن بشری بی سابقه بوده، همگی محصول اومانیسم و نفس پرستی انسان معاصر است و حالا این مردک یک لا قبای ترسو خودش را پشت تصاویر فیلم توهمی اش قایم کرده و مردی که برای آگاهی و رهایی از خرافه جنگید و زن را از بردگی مرد خارج کرد، به اعمال شنیع خود و دوستانش متهم می کند.

 


 

8) پس از واقعه یازده سپتامبر آمار چاپ، ترجمه و فروش قرآن در آمریکا چندین برابر شد، چراکه بسیاری از مردم می خواستند درباره این مسلمانهای تروریست که هرروز در رسانه ها به عنوان دشمن جدید و عامل تهدید امنیت ایالات متحده آمریکا معرفی می شوند را بیشتر بشناسند. امروز هم نوبت پیامبر مسلمانهاست.

 


 

9) خانه را در دامنه آتشفشان بنا کن که فرداهای سخت تری در پیش است. فردا روز علنی تر شدن جنگ ها و دشمنی هاست و تو چقدر خوشبینی که می گویی کدام دشمنی؟ کدام جنگ؟ و ندیدی که تاریخ محل درگیری خیر و شر بوده و هست و خواهد بود. و تو از کدام قافله خواهی بود؟ که در این نزاع تو یا طرف خدایی یا طرف شیطان و کسی در این میان قرار ندارد حتی ساکتین.

 


 

10) این جنگ سالهاست شروع شده، فقط کمی غیر علنی بوده است. امروز تمام حزب شیطان خودش را برای آمدنت آماده کرده است مهدی جان. برای تویی که فرمانده سپاه محمدی و از سمت نور می آیی.

 

آین الهادم ابنیه الظلم و نفاق

آین الطالب بدم المقتول بکربلا


 

/ 4 نظر / 35 بازدید
غریبه آشنا

.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

زائر باران

سلام استاد عیدتون مبارک.با مطلبی تازه به روز هستم...

کاوه

سید مرتضی آوینی http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=8366

شاید شب

معیار........... م.ق ا.ر.م هاشمی . . . . باز این ذهن عاشق من با دل دیوانه ام روی هم ریخته اند و دستم را مجبور به نوشتن کردن شما هم یاری کنید بخونید منتظرتون هستم راستی...........سلام شاید...........